Upgrade to pro and remove ads

William Relton




Date Contest Winner
18 Jun 2011 West of England Bandsmen's Festival (First Section) Foresters Brass
18 Jun 2011 West of England Bandsmen's Festival (Championship Section) Camborne Town Band
18 Jun 2011 West of England Bandsmen's Festival (Third Section) Redruth Town
18 Jun 2011 West of England Bandsmen's Festival (Fourth Section) Liskeard Silver
18 Jun 2011 West of England Bandsmen's Festival (Training Section) Launceston Town Band
18 Jun 2011 West of England Bandsmen's Festival (Second Section) Bodmin Town Band
18 Jun 2011 West of England Bandsmen's Festival (Youth Section) Mount Charles Youth Band
03 Oct 2010 Bolsover Entertainment Contest (4th Section) Ireland Colliery Chesterfield Band
04 Sep 2010 British Open Tredegar Town Band
15 May 2010 Grand Shield Tredegar Town Band
12 Sep 2009 British Open Cory Band
27 Jun 2009 English Nationals Black Dyke Band
09 May 2009 Grand Shield Rothwell Temperance Band
03 Nov 2007 SWBBA Contest (Third Section) Hayle Town Band
03 Nov 2007 South West Brass Band Association Open (Championship & First) Section St. Dennis Band
03 Nov 2007 SWBBA Contest (Fourth Section) Sidmouth Town Band
03 Nov 2007 South West Brass Band Association (Second Section) St. Stythians Band
15 Sep 2007 British Open Cory Band
30 Jun 2007 English Nationals Grimethorpe Colliery Band
28 Oct 2006 National Championship of Great Britain (Championship Section Final) Grimethorpe Colliery Band
01 Jul 2006 English Nationals Fodens Band
21 Jan 2006 Butlins Mineworkers (Championship Section) Flowers Band
17 Sep 2005 British Open Black Dyke Band
18 Jun 2005 West of England Bandsmen's Festival (Fourth Section) Torrington Silver Band
18 Jun 2005 West of England Bandsmen's Festival (Third Section) St. Pinnock Band
18 Jun 2005 West of England Bandsmen's Festival (Youth Section) St. Dennis Youth
18 Jun 2005 West of England Bandsmen's Festival (First Section) St. Keverne Band
18 Jun 2005 West of England Bandsmen's Festival (Second Section) St. Keverne Band
18 Jun 2005 West of England Bandsmen's Festival (Championship Section) Camborne Town Band
29 May 2005 International Masters Cooperation Band
07 May 2005 Grand Shield Hepworth Band
13 Mar 2005 Welsh Area (Championship Section) Cory Band
12 Mar 2005 Welsh Area (Second Section) Deiniolen Band
28 Mar 2004 West of England Area (Championship Section) Mount Charles Brass Band
27 Mar 2004 West of England Area (First Section) Bournemouth Concert Brass
18 Oct 2003 National Championship of Great Britain (Championship Section Final) Fairey Band
13 Sep 2003 British Open Hammonds Saltaire
19 Oct 2002 National Championship of Great Britain (Championship Section Final) Fairey Band
14 Sep 2002 British Open Cory Band
30 Jun 2002 Brass and Trams Entertainment Contest (NEMBBA) Carlton Brass
06 Apr 2002 West of England Area (Championship Section) Woodfalls Band
06 Apr 2002 West of England Area (First Section) St. Austell Town Band
15 Jul 2001 Entertaining Brass (NEMBBA) Newstead Brass
16 Jun 2001 West of England Bandsmen's Festival (Class A) Bodmin Town Band
16 Jun 2001 West of England Bandsmen's Festival (Youth Section) St. Austell Youth
16 Jun 2001 West of England Bandsmen's Festival (Class C) Wantage Silver Band
16 Jun 2001 West of England Bandsmen's Festival (Class E) Hayle Town Band
16 Jun 2001 West of England Bandsmen's Festival (Class D) St. Dennis Band
16 Jun 2001 West of England Bandsmen's Festival (Class B) Treherbert & District Band
04 Mar 2001 Midlands Area (Championship Section) The GUS Band
03 Mar 2001 Midlands Area (First Section) Kibworth Band
21 Oct 2000 National Championship of Great Britain (Championship Section Final) Cory Band
09 Sep 2000 British Open Cory Band
28 May 2000 All England Masters Hammonds Saltaire
05 Mar 2000 Midlands Area (Championship Section) Desford Colliery Band
04 Mar 2000 Midlands Area (First Section) Ratby Co-operative Band
16 Oct 1999 National Championship of Great Britain (Championship Section Final) Fodens Band
30 May 1999 All England Masters Hammonds Saltaire
12 Dec 1998 Dutch Nationals (Championship Division) De Bazuin Oenkerk
17 Oct 1998 National Championship of Great Britain (Championship Section Final) Brighouse and Rastrick Band
13 Sep 1998 Harry Ramsden's 70th Jubilee Brass Band Masters Fodens Band
12 Sep 1998 Harry Ramsden's Section 'A' Contest Final Pontardulais Town Band
06 Sep 1998 British Open Fairey Band
24 May 1998 All England Masters Brighouse and Rastrick Band
03 May 1998 East Anglian BBA Spring Festival (Championship Class) Norfolk Brass Ensemble
07 Feb 1998 Norwegian National Championships (Elite Section) Sandefjord Brass Symposium
17 Jan 1998 British Open Hammonds Saltaire
16 Nov 1997 Brass In Concert Leyland Band
18 Oct 1997 National Championship of Great Britain (Championship Section Final) Brighouse and Rastrick Band
04 May 1997 East Anglian BBA Spring Festival (Class A) Holmes Quest
04 May 1997 East Anglian BBA Spring Festival (Championship Class) Norfolk Brass Ensemble
04 May 1997 East Anglian BBA Spring Festival (Class B) Waveney Valley Brass
04 May 1997 East Anglian BBA Spring Festival (Class C) Hadstock Silver Band
04 May 1997 East Anglian BBA Spring Festival (Youth Section) Fulbourn & Teversham Youth
16 Feb 1997 National Youth Brass Band Championships - Intermediate Section St. Helens Youth Brass Band
16 Feb 1997 National Youth Brass Band Championships - Junior Section Dobcross Youth Band
17 Nov 1996 Brass In Concert Fairey Band
26 May 1996 All England Masters Fairey Band
09 Dec 1995 Dutch Nationals (First Division) Excelsior Zalk
09 Dec 1995 Dutch Nationals (Championship Division) De Bazuin Oenkerk
28 May 1995 All England Masters Fodens Band
13 May 1995 Grand Shield Hammonds Saltaire
30 Apr 1995 East Anglian BBA Spring Festival (Championship Class) Norfolk Brass Ensemble
30 Apr 1995 East Anglian BBA Spring Festival (Class A) Norwich Area Brass
30 Apr 1995 East Anglian BBA Spring Festival (Youth Section) Spalding Youth Brass
29 Apr 1995 European Championships Black Dyke Band
29 Apr 1995 European Championships (1st/B Section) Brass Band Oberschwaben-Allgäu
15 Oct 1994 National Championship of Great Britain (Championship Section Final) Black Dyke Band
07 May 1994 European Championships Fairey Band
07 May 1994 European Championships (1st/B Section) Brass Band Fröschl Hall
20 Feb 1994 National Youth Brass Band Championships - Intermediate Section Lions Youth Brass
11 Dec 1993 Dutch Nationals (Third Division) Brass Band De Lofklank
11 Dec 1993 Dutch Nationals (Fourth Division) Gloria Dei
27 Nov 1993 Swiss National Championships (Third Division) Musikgesellschaft Risch Rotkreuz Junior
27 Nov 1993 Swiss National Championships (First Division) Brass Band Kirchenmusik Flühli
06 Nov 1993 Whitburn Invitation Contest Kirkintilloch Band
16 Oct 1993 National Championship of Great Britain (Championship Section Final) Fairey Band
10 Jul 1993 Southern Open (Championship Section) Flowers Band
10 Jul 1993 Southern Open (First Section) Staines Brass
30 May 1993 All England Masters Brighouse and Rastrick Band
01 May 1993 European Championships Brass Band Willebroek
15 Nov 1992 Brass In Concert Leyland Band
17 Oct 1992 National Championship of Great Britain (Championship Section Final) Grimethorpe Colliery Band
16 May 1992 Carnegie Invitation Contest (Championship Section) Whitburn Band
16 May 1992 Carnegie Invitation Contest (First Section) Clackmannan and District Band
02 May 1992 Welsh Challenge Entertainment Championship Eikanger-Bjørsvik Musikklag
15 Mar 1992 North of England Area (Championship Section) Fishburn Band
15 Mar 1992 North of England Area (First Section) Northumbria Police Band
03 Nov 1991 Watford (Fourth Section) Croft Silver Band
03 Nov 1991 Watford (Second Section) Oddfellows Brass
03 Nov 1991 Watford (Youth Section) Tilbury Youth
03 Nov 1991 Watford (Third Section) Wigston Band
03 Nov 1991 Watford (Championship Section) Redbridge Brass
05 Oct 1991 National Championship of Great Britain (Championship Section Final) Desford Colliery Band
27 Apr 1991 European Championships Black Dyke Band
08 Dec 1990 Dutch Nationals (Championship Division) Brass Band De Wâldsang
08 Dec 1990 Dutch Nationals (Second Division) Brass Band Excelsior Ferwert
18 Nov 1990 Brass In Concert Fodens Band
27 Oct 1990 NIBA Championship of Ireland (Grade 2 Brass) Ashgrove Band
27 Oct 1990 NIBA Championship of Ireland (Grade 4 Brass) Magheramorne Silver Band
27 Oct 1990 NIBA Championship of Ireland (Championship Brass) 1st Old Boys Association Band (Belfast)
06 Oct 1990 National Youth Brass Band Championships West Lothian Schools
06 Oct 1990 National Championship of Great Britain (Championship Section Final) Cooperation Band
08 Sep 1990 British Open Sun Life
09 Dec 1989 Dutch Nationals (Championship Division) Brass Band De Wâldsang
03 Dec 1989 Belgian Nationals (First Division) Brass Band Terpsichore
03 Dec 1989 Belgian Nationals (Championship Division) Brass Band Willebroek
03 Dec 1989 Belgian Nationals (Second Division) Brassband Alsemberg
08 Oct 1989 National Youth Brass Band Championships West Glamorgan Youth
07 Oct 1989 National Championship of Great Britain (Championship Section Final) Desford Colliery Band
28 May 1989 All England Masters Leyland Band
29 Apr 1989 European Championships Eikanger-Bjørsvik Musikklag
16 Apr 1989 North of England Area (Second Section) Consett-Whitbread Trophy
16 Apr 1989 North of England Area (Championship Section) EverReady Band
10 Dec 1988 Dutch Nationals (Third Division) Brassband Heman
26 Nov 1988 Swiss National Championships (First Division) Musikgesellschaft Brass Band Hilterfingen
26 Nov 1988 Swiss National Championships (Excellence Section) Brassband Bürgermusik Luzern
20 Nov 1988 Brass In Concert Fodens Band
08 Oct 1988 National Championship of Great Britain (Championship Section Final) Desford Colliery Band
10 Sep 1988 British Open The GUS Band
30 Apr 1988 European Championships Eikanger-Bjørsvik Musikklag
03 Apr 1988 Australian Championships - Wind Band (B Grade) Geelong Concert (Vic)
03 Apr 1988 Australian Championships - Wind Band (C Grade) Metropolitan West Schools (NSW)
02 Apr 1988 Australian Championships - Wind Band (Junior C Grade) Western Lake MacQuarie Concert (NSW)
02 Apr 1988 Australian Championships (A Grade) Wanganui City Band
05 Mar 1988 Scottish Championship (Fourth Section) Brediland Concert Brass (Paisley)
05 Mar 1988 Scottish Championship (Championship Section) Cooperation Band
12 Dec 1987 Dutch Nationals (Championship Division) Brass Band De Wâldsang
03 Oct 1987 National Championship of Great Britain (Championship Section Final) Desford Colliery Band
02 May 1987 European Championships Black Dyke Band
04 Apr 1987 Carnegie Dunfermline Trust Contest (Section 1) Cooperation Band
04 Apr 1987 Carnegie Dunfermline Trust Contest (Section 2) Longannet Colliery (Cowdenbeath)
14 Feb 1987 Norwegian National Championships (Division 1) Eikanger-Bjørsvik Musikklag
04 Oct 1986 National Championship of Great Britain (Championship Section Final) Fairey Band
07 Jun 1986 Granada Band of the Year Desford Colliery Band
18 May 1986 Joshua Tetley Leeds Open (Championship Section) Yorkshire Imperial Brass Band
22 Mar 1986 Southampton Open Contest (Second Section) Downton Band
22 Mar 1986 Southampton Open Contest (Third Section) Vectis Brass
22 Mar 1986 Southampton Open Contest (Championship Section) Woodfalls Band
22 Mar 1986 Southampton Open Contest (Entertainment Section) Woodfalls Band
17 Nov 1985 Brass In Concert Desford Colliery Band
05 Oct 1985 National Championship of Great Britain (Second Section Final) Rhodian Brass
07 Sep 1985 British Open Black Dyke Band
05 May 1985 European Championships Black Dyke Band
24 Mar 1985 North of England Area (Championship Section) EverReady Band
24 Mar 1985 North of England Area (Second Section) NASUWT Riverside
10 Mar 1985 London and Southern Counties (Championship Section) Newham Band
10 Mar 1985 London and Southern Counties (Youth Section) Hampshire County Youth
18 Nov 1984 Brass In Concert Desford Colliery Band
07 Oct 1984 National Championship of Great Britain (Championship Section Final) Cory Band
08 Sep 1984 British Open Grimethorpe Colliery Band
04 Feb 1984 CISWO Nottinghamshire (Championship Section) Desford Colliery Band
04 Feb 1984 CISWO Nottinghamshire (Second Section) Shirland Welfare Band
09 Oct 1983 National Youth Brass Band Championships Hampshire County Youth
10 Sep 1983 British Open Black Dyke Band
28 May 1983 European Championships Black Dyke Band
22 May 1983 Joshua Tetley Leeds Open (Championship Section) Yorkshire Imperial Brass Band
20 Mar 1983 North West Area (Fourth Section) Bedford (Leigh) Band
03 Oct 1982 European Championships Black Dyke Band
21 Mar 1982 North West Area (Championship Section) Leyland Band
31 Oct 1981 Pontins (Third Section) Blackburn and Darwen Band
31 Oct 1981 Pontins (Championship Section) St. Austell Town Band
03 Oct 1981 National Championship of Great Britain (Championship Section Final) Black Dyke Band
05 Sep 1981 British Open City of Coventry
11 Aug 1980 BBC Best of Brass Semi-Final 2 The GUS Band
11 Aug 1980 BBC Best of Brass Final The GUS Band
04 Aug 1980 BBC Best of Brass Quarter-Final 1 Fairey Band
21 Jul 1980 BBC Best of Brass Quarter-Final 3 EverReady Band
26 Apr 1980 Midlands Area (Championship Section) The GUS Band
30 Mar 1980 North West Area (Championship Section) Fairey Band
02 Mar 1980 CISWO Yorkshire (Championship Section) Grimethorpe Colliery Band
02 Mar 1980 CISWO Yorkshire (2nd Section) Barnsley Brass
07 Oct 1979 European Championships Black Dyke Band
08 Sep 1979 British Open Fairey Band
17 Jun 1979 BBC Best of Brass Final Sun Life
16 Jun 1979 BBC Best of Brass Semi-Final 2 Sun Life
16 Jun 1979 BBC Best of Brass Semi-Final 1 Hammonds Saltaire
31 Mar 1979 Nottingham Championship (Championship Section) Ransome Band
31 Mar 1979 Nottingham Championship (Second Section) Coventry Imperial
11 Feb 1979 Milton Keynes Brass Band Festival (Championship Section) Hyundai Heart of England
19 Nov 1978 Bradford Entertainment Contest Lockwood Band (Huddersfield)
05 Nov 1978 Pontins (Second Section) Vernon Building Society (Poynton) Brass Band
04 Nov 1978 Pontins (Third Section) Third Carrickfergus Band
08 Oct 1978 European Championships Black Dyke Band
17 Jun 1978 West of England Bandsmen's Festival (Class A) St. Dennis Band
17 Jun 1978 West of England Bandsmen's Festival (Class B) Bugle Silver Band
17 Jun 1978 West of England Bandsmen's Festival (Class C) Hayle Town Band
17 Jun 1978 West of England Bandsmen's Festival (Youth Section) St. Dennis Youth
08 Apr 1978 Nottingham Championship (Championship Section) William Davis Construction Group Band
08 Apr 1978 Nottingham Championship (Second Section) Blidworth Welfare Band
08 Apr 1978 Nottingham Championship (Third Section) Wallace Arnold (Rothwell) Band
12 Feb 1978 Milton Keynes Brass Band Festival (Third Section) Brackley and District Band
12 Feb 1978 Milton Keynes Brass Band Festival (Championship Section) Newhall Band
06 Nov 1977 Pontins (Championship Section) Soundwell
05 Nov 1977 Pontins (Third Section) Matlock Band
30 Oct 1977 BBC Radio Oxford 'Brass Bound' (Final)
08 Oct 1977 National Championship of Great Britain (Championship Section Final) Black Dyke Band
10 Sep 1977 British Open Black Dyke Band
06 Mar 1977 CISWO Yorkshire (Championship Section) Carlton Main Frickley Colliery Band
06 Mar 1977 CISWO Yorkshire (2nd Section) Kippax Band
04 Sep 1976 British Open Black Dyke Band
19 Apr 1976 Pontins Southport (Championship Section) Lockwood Band (Huddersfield)
18 Apr 1976 Pontins Southport (Second Section) Lancashire Constabulary Band
18 Apr 1976 Pontins Southport (Championship Section) Crookhall Colliery
17 Apr 1976 Pontins Southport (Fourth Section) Third Carrickfergus Band
17 Apr 1976 Pontins Southport (Third Section) Yorkshire Traction
29 Feb 1976 Yorkshire Area (Championship Section) Yorkshire Imperial Brass Band
11 Oct 1975 National Championship of Great Britain (Second Section Final) Northumbria Police Band
06 Sep 1975 British Open Wingates Band
21 Jun 1975 West of England Bandsmen's Festival (Class C) Lanner and District Silver Band
21 Jun 1975 West of England Bandsmen's Festival (Class A) Soundwell
21 Jun 1975 West of England Bandsmen's Festival (Class B) Yorkley Onward Band
26 Apr 1975 West of England Area (Second Section) Bournemouth Concert Brass
26 Apr 1975 West of England Area (Championship Section) Sun Life
16 Mar 1975 London and Southern Counties (Second Section) City of Cambridge Brass Band
16 Mar 1975 London and Southern Counties (Championship Section) John Laing (Hendon) Band
30 Nov 1974 Swiss National Championships (Excellence Section) Ensemble de Cuivres Melodia
24 Nov 1974 City of Leicester Brass Band Festival (Championship Section) William Davis Construction Group Band
05 Oct 1974 National Championship of Great Britain (Third Section Final) Thornsett
07 Sep 1974 British Open Black Dyke Band
15 Jun 1974 CISWO Nottinghamshire (Second Section) Blidworth Welfare Band
15 Jun 1974 CISWO Nottinghamshire (Fourth Section) Clipstone Colliery Welfare
15 Jun 1974 CISWO Nottinghamshire (Championship Section) Desford Colliery Band
15 Jun 1974 CISWO Nottinghamshire (Third Section) Matlock Band
27 Apr 1974 Midlands Area (Second Section) Calverton Colliery Welfare
27 Apr 1974 Midlands Area (Championship Section) City of Coventry
24 Mar 1974 North West Area (Championship Section) Wingates Band
24 Mar 1974 North West Area (Third Section) Blackley Band
17 Feb 1974 Yorkshire Area (Third Section) Polypipe Rossington Band
17 Feb 1974 Yorkshire Area (Fourth Section) Wakefield Youth
03 Nov 1973 National Mineworkers (Championship Section) Grimethorpe Colliery Band
06 Oct 1973 National Championship of Great Britain (Fourth Section Final) RNR (Tay Division) Dundee
18 Feb 1973 Yorkshire Area (Second Section) Brodsworth Colliery Band
14 Oct 1972 National Championship of Great Britain (Second Section Final) Lockwood Band (Huddersfield)
08 Apr 1972 West of England Area (Third Section) Hampshire County Youth
08 Apr 1972 West of England Area (Fourth Section) Bream Silver Band
05 Mar 1972 CISWO Yorkshire (2nd Section) Brodsworth Colliery Band
05 Mar 1972 CISWO Yorkshire (Championship Section) Grimethorpe Colliery Band
04 Mar 1972 North of England Area (Fourth Section) Fishburn Band
04 Mar 1972 North of England Area (Championship Section) EverReady Band
13 Nov 1971 National Mineworkers (Championship Section) Cory Band
21 Nov 1970 Royal Tunbridge Wells Contest (Junior Section) Ringmer School
21 Nov 1970 Royal Tunbridge Wells Contest (Section 1) Betteshanger Brass Band
21 Nov 1970 Royal Tunbridge Wells Contest (Section 2) Cantium Brass
21 Nov 1970 Royal Tunbridge Wells Contest (Section 3) Cray Valley School
19 Apr 1970 St. Albans Contest (Championship Section) John Dickinson (Apsley) Band
19 Apr 1970 St. Albans Contest (Third Section) South West Herts
19 Apr 1970 St. Albans Contest (Second Section) South West Herts
18 Apr 1970 Excelsior Festival of Music Cory Band
08 Mar 1970 London and Southern Counties (Third Section) Berkhamsted & Boxmoor
08 Mar 1970 London and Southern Counties (Fourth Section) South West Herts
18 Oct 1969 National Mineworkers (Third Section) Calverton Colliery Welfare
17 May 1969 Spring Festival (Junior Trophy) Wigan & District
03 May 1969 Midlands Area (Third Section) Blidworth Welfare Band
15 Mar 1969 North of England Area (Second Section) Dawdon Lodge
15 Mar 1969 North of England Area (Third Section) Shotton Colliery Band
08 Mar 1969 Excelsior Festival of Music Ransome Band
15 Feb 1969 Welsh Area (Fourth Section) Ogmore Valley Silver Band
1969 Welsh Area (Third Section) Ammanford Silver Band
25 May 1968 Spring Festival (Junior Trophy) Congleton Brass
07 Apr 1968 Yorkshire Brass Band Championship (Third Section) Lockwood Band (Huddersfield)
07 Apr 1968 Yorkshire Brass Band Championship (Championship Section) Yorkshire Imperial Brass Band
1968 CISWO Yorkshire (Championship Section) Grimethorpe Colliery Band
1968 CISWO Yorkshire (2nd Section) Brodsworth Colliery Band
09 Sep 1967 Cwmaman Festival Contest (Class A) Cory Band
09 Sep 1967 Cwmaman Festival Contest (Class B) Pontardulais Town Band
24 Jun 1967 Welsh Miners Gala (Second Section) Coedely
24 Jun 1967 Welsh Miners Gala (First Section) Cory Band
04 Jun 1967 Buxton Festival (Fourth Section) Clock Face Miners Heritage Brass Band
04 Jun 1967 Buxton Festival (Section C) Grimethorpe Colliery Junior Band
26 Feb 1966 Lewis's Entertainment Contest Final Fairfield (Buxton) Band
11 Sep 1965 Yorkshire v. Midlands (Grade Two) Langwith Miners Welfare
11 Sep 1965 Yorkshire v. Midlands Contest (Grade Three) Blidworth Welfare Band
11 Sep 1965 Yorkshire v. Midlands Contest (Championship Section) Kibworth Band
12 Jun 1965 CISWO Nottinghamshire (Championship Section) Hanwell Band
12 Jun 1965 CISWO Nottinghamshire (Second Section) William Davis Construction Group Band
Mar 1965 CISWO Yorkshire (2nd Section) Strata Brass
1965 Chesterfield Rural District Council Invitation Contest (Grade Two) Langwith Miners Welfare
12 Sep 1964 Chesterfield Rural District Council Invitation Contest (Grade Three) Desford Colliery Band
12 Sep 1964 Chesterfield Rural District Council Invitation Contest (Championship) Creswell Colliery Band
27 Jun 1964 Yorkshire Brass Bands Summer Festival (Class C) Hessle British Legion Silver Band
27 Jun 1964 Yorkshire Brass Bands Summer Festival (Championship Section) Brighouse and Rastrick Band
Mar 1964 CISWO Yorkshire (3rd Section) Grimethorpe Colliery Junior Band
14 Sep 1963 Chesterfield Rural District Council Invitation Contest (Grade Three) Worksop Miners Welfare Band
08 Jun 1963 CISWO Nottinghamshire (Championship Section) Grimethorpe Colliery Band
08 Jun 1963 CISWO Nottinghamshire (Second Section) Whitwell Brass Band
08 Jun 1963 CISWO Nottinghamshire (Third Section) Grimethorpe Colliery Junior Band
13 Aug 1960 Droylsden Entertainment Contest Eccles Borough Band




Printed from https://brassbandresults.co.uk/